DAJ SOBIE SZANSĘ NA ZMIANĘ

DAJ SOBIE SZANSĘ NA ZMIANĘ

💫 DAJ SOBIE SZANSĘ NA ZMIANĘ 💫 MOŻESZ MIEĆ WPŁYW NA SWOJE ŻYCIE

 

Obecny czas skłania wiele osób do refleksji i być może jest to najlepszy czas jaki kiedykolwiek mieliśmy by wdrożyć pozytywne zmiany w życiu i to na każdym polu – prywatnym, zawodowym, społecznym czy zdrowotnym.

Być może to właśnie teraz podejmujemy najkorzystniejsze decyzje, bo w sytuacjach pozornie bez wyjścia intuicja prowadzi nas do działań, których nie podjęlibyśmy w strefie komfortu, bo do tych działań potrzebujemy trochę odwagi  odwagi do zmian, których nie lubimy…

Teraz zmiany wydarzają się same więc na tej fali łatwiej jest stworzyć coś czego nie mieliśmy odwagi podjąć wcześniej.

Dlaczego o tym piszę?
Dlatego, że rozumiem proces, który wydarza się w wielu umysłach. Przeszłam przez ten proces kilka lat temu i przechodzę przez kolejne wciąż i wciąż, nie widzę jednak w tym już nic strasznego a wręcz przeciwnie, jest to wspaniała okazja do rozwoju, do wzrastania, do tworzenia coraz lepszej jakości rzeczywistości, poszerzania swojej strefy komfortu, tworzenia przestrzeni prawidłowo pojmowanej wolności i obfitości.

Zebrałam sporo doświadczeń w każdej dziedzinie życia, czego konsekwencją jest mnóstwo pozytywnych zmian i dziś chciałabym zachęcić Cię do zrobienia kroku w stronę zmiany myślenia a być może i działania w sferze zawodowo – finansowej a w konsekwencji każdej innej bo wszystko jest ze sobą połączone.

Decyzje wyboru zawodu, tego czym się zajmujemy często podejmujemy przypadkiem lub pod wpływem czynników zewnętrznych jakimi są:

🌼 porady bliskich,
🌼 nauczycieli,
🌼 inspiracje płynące z programów telewizyjnych lub bohaterów filmów.

Rzadko wierzymy w to, że wybranie drogi mało powszechnej może przyczynić się do naszego wzrostu i satysfakcji. A mi życie pokazało, że tak właśnie jest, pokazało zresztą nie tylko mi. Ci których podziwiamy za osiągnięcia i efektywność pracy na pewno nie idą drogą, którą podąża „tłum” idą tam gdzie kieruje ich serce, ich marzenia i intuicja.

Moja ścieżka zawodowa była bardzo różnorodna, bo zaczęła się od pracy bufetowej potem już ładniej brzmiącej nazwy stanowiska Barmanki w najgorszej spelunie jaką mogłam sobie wyobrazić i przez kilka lat nie wyobrażałam sobie, że mogłabym robić coś innego niż podawać piwo, sprzątać toalety i wymiociny oraz biegać na komisariat jako świadek licznych bójek… bo niby co?
Owszem, miałam wykształcenie krawieckie jednak moja potrzeba zmian i bycia z ludźmi na tamten czas nie dawała szans – teraz widziałabym to inaczej, ale mocno zawężona perspektywa powodowała to, że zupełnie nie widziałam innych możliwości zawodowych.

W miarę jak coraz bardziej doskwierała mi taka praca odważyłam się marzyć o czymś choć trochę przyjemniejszym i pojawiły się oferty pracy w nieco lepszych lokalach, potem nawet w tzw ekskluzywnych…
Następnie pojawiły się stoiska odzieżowe i praca z innym klientem by w miarę jak moja perspektywa i wiara w siebie rosły pojawiła się praca biurowa a następnie stanowisko kierownicze. Na tym moja droga zawodowa na etacie zakończyła się bo podekscytowana coraz skuteczniejszą umiejętnością kreowania rzeczywistości przeszłam na samozatrudnienie i ruszyłam z własną firmą.

Prowadzenie własnej działalności daje więcej możliwości wpływania na swoje oraz innych życie, efekty są wprost proporcjonalne do włożonej energii oraz tego czym się zajmujesz, ja wybrałam służbę w postaci masaży ajurwedyjskich, profilaktyki zdrowia, ale również, nauczanie technik oddechowych, medytacji i Coaching. Czułam się spełniona w tym czym się zajmowałam jednak czułam, że mogę poszerzyć swój próg tego ile jestem w stanie przyjąć gratyfikacji finansowej.

By nasze przychody płynęły wartkim i szerokim strumieniem potrzebujemy niezbędnych narzędzi, które daje sieć sprzedaży i zaczęłam interesować się tym co mogę zrobić w tym temacie. Jak wiadomo za uwagą płynie energia więc bardzo szybko weszłam w system firmy, która daje możliwość nieograniczonych zarobków, jedyne ograniczenie jest w mojej głowie i z tym też coraz lepiej sobie radzę. Potrafię rozpoznać swoją górną granicę i przesuwać ją wyżej i wyżej.

Piszę o tym wszystkim by uświadomić Ci, że droga, którą ja przeszłam nie musi być Twoją drogą, nie musisz popełniać swoich błędów bo możesz nauczyć się na moich, możesz skorzystać z moich doświadczeń i mojego wsparcia.

🌼Jeżeli jesteś na zakręcie
🌼Jeżeli szukasz rozwiązania swoich problemów finansowych
🌼Jeżeli czujesz, że możesz więcej
🌼Jeżeli chcesz mieć wpływ na swoje życie
🌼Jeżeli chcesz być inspiracją dla innych
🌼Jeżeli chcesz wzrastać i czerpać satysfakcję z tego jak zarabiasz na życie
🌼Jeżeli chcesz mieć możliwość wspierania innych

Jeżeli masz jakiekolwiek swoje Jeżeli to po prostu odezwij się do mnie na priv, chętnie podzielę się z Tobą doświadczeniem i pomogę wejść na drogę niezależności finansowej oraz odpowiedzialności za siebie i swoje życie.

A może zechcesz podzielić się swoim doświadczeniem ?

Zapraszam do komentowania 🙂

Brak komentarzy

Napisz komentarz