Marma

Niezwykle relaksacyjny zabieg Marma
Doskonały dla każdego niezależnie od wieku płci, narodowości, temperamentu, sposobu myślenia itd…

Nieodzowny dla zestresowanych, zapracowanych, rekonwalescentów po chorobach a w szczególnosci po wypadkach!!

 

Marma to niewidoczne punkty znajdujące się na przecięciu dróg energii życia (prany). Kanały te zwane Nadi, połączone są ze wszystkimi organami w ciele i umożliwiają rozprowadzanie życiodajnej energii po całym organiźmie.

 

Zabieg Marma polega na stymulacji punktów Marmani i dzięki temu usówaniu wszelkich nieprawidłowości w przepływie energii, synchronizując pracę naszego organizmu na trzech poziomach – ciała, umysłu i ducha.

 

Uruchomienie przepływu energii w organiźmie przywraca pierwotną harmonię, tym samym prawidłowe funkcjonowanie narządów, powrót sił witalnych i dobrego samopoczucia. Jest to technika o dużej mocy, która bardzo szybko regeneruje przemęczony organizm.

 

Przynosi widoczne efekty poprawy samopoczucia i kondycji, głęboki stan spokoju i odprężenia.

 

Czas trwania: od 45 minut do 1 godziny

Możliwość wykonania zabiegu również na odległość.
Bardzo komfortowe dla zabieganych – 20 minut totalnego odprężenia w warunkach jakie sam/a wybierasz. Gdziekolwiek jesteś, po prostu kładziesz się i odpuszczasz wszystko, potem wstajesz i wszystko nadal takie samo a Ty już zupełnie inny/a !!

MARMA w połączeniu z olejowym masażem twarzy I głowy to niezwykła para, którą polecam każdemu kto jest nastawiony na maksymalny efekt.
OLEJOWY MASAŻ TWARZY I GŁOWY NA MUNKTACH MARMA

Twarz jest naszą wizytówką, to z twarzy wyczytujemy emocje, samopoczucie, wiek. Napięcie w ciele uwidacznia się napięciem twarzy, złość np powoduje zciśięcie szczeki, złe odżywiaie, niedospanie skutkuje pojawieniem się zmarszczek czy utratą blasku skóry, wypryskami itd….
Masaż twarzy I głowy powoduje rozluźnienie mięśni, pogłębienie oddechu, odpuszczenie emocji I zagłębienie się w przestrzeń błogostanu.

 

Często masaż twarzy I głowy łączony jest z zabiegiem MARMA dając niesamowite efekty.

MARMA DLA NAJMŁODSZYCH

Niezwykły ajurwedyjski zabieg Marma wykonuję od przeszło 7 lat. Zabieg ten cieszy się dużym powodzeniem i odznacza olbrzymią skutecznością jeśli chodzi o wyciszenie, relaksację, oczyszczenie, przypływ pozytywnej energii, koncentrację oraz stabilizację w sferze emocji. Wiele osób podzieliło się swoimi doświadczeniami publicznie

 

https://www.facebook.com/pg/marmarzeszow/photos/?tab=album&album_id=783284491780039

 

a potem nieśmiało proponowali ten zabieg swoim pociechom. Dla mnie to wielka sprawa, bo swój największy skarb rodzice posyłają tam gdzie czują, że naprawdę warto. Dzieci są niezwykłe w doświadczaniu Marmy, o ile dorośli często zapadają w sen lub stan bliski snu tak dzieci często bronią się przed tym bo jak mówią „Jak zasnę to nie będę nic czuć a to jest takie fajne” dzieci i młodzież w dzisiejszych czasach są narażone na więcej bodźców, które destabilizują ich układ nerwowy, potrzebują ukojenia emocji czy wyciszenia rozbieganego umysłu. Postanowiłam więc poszerzyć swoje usługi o Marmę dla dzieci i młodzieży.

Oaza Zdrowia i Rozwoju