O mnie

Mam na imię Wioletta i odkąd pamiętam dotyk był dla mnie szczególnie ważny, sprawiał że czułam się bezpieczna i kochana.

W trudnych momentach pozwalał wyciszyć emocje i stwarzał przestrzeń na to by pojawiały się rozwiązania. Z czasem zauważyłam, że nie tylko szukam dotyku, ale uwielbiam dawać dotyk, obdarzać innych tym szczególnym rodzajem dotyku, który sprawia że ciało się odpręża, umysł cichnie a oddech zwalnia.

Masaże Ajurvedyjskie dały mi możliwość pracy z ludźmi za pomocą takiego dotyku właśnie a dodatkowo zainspirowały mnie do tego by szukać więcej, sięgać głębiej w mechanizmy, które pozwalają uwalniać skumulowany stres, napięcia, zadawnione emocje, które okazują się wciąż aktualne, dlatego że nie zostały przeżyte i uwolnione. Zupełnie naturalnie i spontanicznie pojawiła się we mnie wspaniała metoda pracy z dotykiem, która polega na całkowitym zaufaniu do tego co pokazuje chwila obecna, nie mogę nazwać tego autorskim masażem ponieważ autorem jest samo życie i każdy człowiek, który poddaje się procesowi. Z czasem zainteresowałam się równie wspaniałym dopełniającym moją ofertę narzędziem jakim jest Coaching, który pozwala na to by w bezpiecznej przestrzeni skontaktować się ze sobą, ze swoimi największymi lękami, ograniczeniami ale również potrzebami i marzeniami, by w naturalny sposób dotrzeć do przyczyn tak zwanych problemów i uwolnić się. Wspaniale jest służyć ludziom w taki sposób, jestem wdzięczna za każdego kto pojawia się w moim gabinecie, bo dzięki Wam mogę spełniać się życiowo a dodatkowo z wielką przyjemnością opłacić rachunki. Jako, że wszystko co robię ma na celu służyć ludziom dlatego pojawiła się również w mojej ofercie możliwość współpracy biznesowej
Zapraszam serdecznie na masaże, kojące kąpiele w dotyku, sesje Coachingowe, konsultacje uwalniające stres i napięcie, medytację oraz współpracę biznesową.

Dodatkowo współpracuję ze Światową Organizacją Art Of Living gdzie jako wolontariusz organizuję i prowadzę kursy z zakresu uwalniającego oddechu, medytacji, jogi