Polarity

To pierwszy etap zabiegu Marma, można jednak wykonywać go samodzielnie bądż łącznie z Marmą, lub z Marmą i olejowym masażem twarzy, bądź z masażem olejowym masażem twarzy.

„Terapia Polarity została stworzona przez Doktora chiropraktyki i osteopatii Randolpha Stone’a. Jest ukoronowaniem ponad sześćdziesięciu lat studiów i praktykowania naturalnych terapii. Terapia Polarity zajmuje się zdrowiem a nie chorobą, jest to medycyna energii zajmująca się osobą a nie objawem choroby, dąży do wykorzystania mocy i sił witalnych organizmu.

 

Terapia Polarity to zestaw technik, które służą energetycznemu zbalansowaniu poprzez pełne troski i miłości nastawienie, oraz subtelny dotyk.

 

Terapia Polarity daje każdemu mozliwość wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie ponieważ zdrowie rozumiane jest jako możliwość stanowienia o sobie samym, mamy wtedy potencjał przyspieszenia rozwoju duchowego. Terapeuci Polarity oferują edukację a NIE kurację. Terapeuci pracują z osobami, które chcą wziąć odpowiedzialnosć za włąsne zdrowie, oraz zgłębiaja wiedzę o samopoznaniu.

 

Równoważenie energii metodą Polarity prowadzi do doświadczenia wzmożonego ożywienia, umysłowej i emocjonalnej jasności oraz osobistej integracji.

 

Źródło – Anatomoia Energetyczna, Bruce Burger

Oaza Zdrowia i Rozwoju